Imprimer la page en noir et blanc  Un coup de main  La carte du site  Faites le pont avec notre site!  Abonnez-vous au flux RSS!   Vous désireriez traduire certains messages ? Contactez-nous! FR  DE  IT  PT 
Nous suggérons aux lecteurs qui découvrent les messages de lire d'abord les fondements.

מעבר, גישור
מפלסים של ויברציות ומפלסים של התפתחות

 

 

" מזה שנים ארציות רבות אנחנו מנסים להוביל אתכם יותר ויותר אל דרך השינוי העמוק ואלה שהסירו הרבה כיסויים יחושו יותר את המציאות האחרת של עצמם ואת המציאות  בה בני אדם יוכלו לחוש גם אותנו. הם לא יוכלו להבחין בנו מיד אך הם יוכלו לחוש אותנו !

אמרנו לכם המון דברים במשך כל השנים האלה ואנחנו שואלים אתכם  : "מה אתם זוכרים מכל מה שאמרנו ? "

אתם תמיד רוצים לדעת יותר אך שוכחים את הדברים הפשוטים ביותר, את הדברים שהיו יכולים באמת לקדם אתכם !  זה לא חמור, זה אופייני לאדם אשר חושב כל העת שמסר חדש, מילה חדשה יוכלו לפתוח לו דלת !

אנחנו נמשיך  לפתוח לכם דלתות נוספות.   לפתוח דלת זה דבר אחד אך לעבור דרך הדלת שנפתחה זה דבר אחר !

שנת 2018 תהיה שנה מיוחדת עבורכם, עבור החיים ועבור הפלנטה.

היו כבר שנים מיוחדות אחרות מאז 2012. למעשה, הרבה דברים התרחשו מאז מה שאתם מכנים "שנת 2000". שנת 2000 הייתה השנה של תחילת המילניום ; היו כאלה שחשבו שזה יהיה הטלטול, ההיפוך של התרבויות או סוף העולם. לאחר מכן – דיברנו על כך לעיתים קרובות- באה שנת 2012..ועוד שנה ושוב עוד שנה !  

לכם בני האדם יש צורך בהרבה אסמכתות ותאריכים כי אתם לא יכולים לתפקד אם אין לכם תאריכים, ציוני הדרך שאנחנו מסמנים  או שאתם מציינים בדרך  שלכם.

 אנחנו אומרים שבסך הכל לתאריכים אין ממש חשיבות. מה שחשוב הוא מה שאתם מרגישים, מה שאתם מקבלים, מפנימים ומה שאתם מקרינים !       

ננסה להסביר לכם כיצד תתפקדו יותר ויותר ביחס למה שתהפכו להיות, ביחס למה שתקבלו ולמה שתנסו להפנים.

לדוגמה, לפני עשר שנים לא תפקדתם כפי שאתם מתפקדים כעת בעיקר ברמת המחשבות שלכם גם אם עדיין יש לכם  קושי להתאים את עצמכם כל העת לדרך חדשה להיות, לחשוב ולפעול.

בקשר לכך אנחנו נפתח סוגריים קטנים : מה אומרות לכם המילים "לרטוט בתדירות מסוימת"? מה  יכולה המחשבה לייצג עבורכם כשאינכם יכולים לראות אותה כפי שאינכם יכולים לראות את הוויברציות ?  הבעיה היא שבני אדם רוטטים בקביעות על כמה תדרים של ויברציות כשרמת התדירות הארצית עצמה מכלילה סולם חשוב של תדירויות  ויברטוריות.     

ככל שאתם מרוממים את תדירות הוויברציות שלכם כך אתם "תולשים מעליכם" שכבות. אנחנו משתמשים במילה "לתלוש" כדי לתת לכם להבין שאט אט אתם מורידים מעליכם שכבות רבות מאוד.   

שכבות של מה  ? שכבות של תדירויות ויברטוריות אשר הגנו עליכם מסביבתכם ונתנו לכם להרגיש כמו  בתוך קונכייה. אך תוך כדי שהתפתחתם יותר, תוך כדי הפנמה של ויברציות חדשות התחלתם "להשיל מעליכם נוצות"    מבלי לשים לב לכך ".

הם מראים לי תמונה מאוד ארצית : בצל שיש לו כמה קליפות שהוא חייב להוריד.

ובכן, מה נשאר כשקליפות בלתי נראות אלה לא מגינות עליכם מסביבתכם ?  נוטרת רגישות יתר שעלולה ליצור בכם כמה אי-נעימויות קטנות, כמה אי-סדרים או שיבושים קטנים.

כל אחד "ישיל מעליו" כמובן בדרך שונה בהתאם למהותו וליכולתו להפנים תדירויות של ויברציות, בהתאם לאהבה שהוא יוכל ליצור ובהתאם להרפיה שעשה.

בהתאם להתקדמותכם הצורך ב-"קליפות" המגנות עליכם מהתדירויות הוויברציות בהן אתם חיים יפחת.   מובן שאתם בעצמכם משדרים את התדירויות הוויברטוריות האלה אך אתם משדרים פחות ופחות את מה שקשור לתדירות הוויברטורית של דחיסותכם.

אם היו לכם מכונות מיוחדות כדי לשקול   את עצמכם הן היו מבליטות הפרש ענק בין המשקל שהיה לכם לפני עשר שנים והמשקל שלכם כעת. אלא שמשקל הדחיסות לא יכול להמדד באמצעות מכונות ארציות כי זה הרבה מעבר לכך !

טבעי ומובן שבני אדם שיש להם רגישות יתר גולשים כל העת בין מציאויות שונות.

לכל אחד מכם יש מפלסים או שלבים שעליו לעבור, מפלסים של הבנה,של תדירויות ויברטוריות.

לפני שתגיעו למפלס מסוים אתם תהיו פגיעים ושבריריים וברגע שתגיעו אליו דברים רבים מן העבר יעלו בחזרה למעלה. אכן, אתם לא תחזירו את הקליפות שלכם כי איבדתם אותם לצמיתות אך הגנה אחרת (אנחנו משתמשים במילה זו גם אם היא אינה נכונה) בעלת כוח גדול יותר תהיה סביבכם כדי  להקים מעין קונכייה אחרת של אור שבתחילה יהיה חלש ובהמשך אינטנסיבי הרבה יותר.

אם כן, הכל נעשה בשלבים כמו התפתחותכם ויכולתכם לאהוב. חייב להיות כך כי אם היו מסירים בבת אחת את כל   הקליפות והייתם  מתרוממים עירומים וזה היה מונע מכם לחיות כמה שיותר בהרמוניה בוויברציה של החומר.

אנו מעדיפים לדבר - כי זה נכון יותר- על "וויברציית  החומר" במקום לומר  ה"מימד השלישי".  להבא  נמנע יותר ויותר מלדבר על המימד השלישי אשר- כפי שכבר אמרנו לכם - לא תואם את המציאות : הוא תואם  אך ורק את המציאות הארצית !

שפתינו תשתנה מעט על מנת להוביל אתכם אל הבנה טובה יותר ; "שלישי, רביעי, חמישי ומימד שישי הם מושגים שמתייחסים למפלסים או לשלבים אך הם בולמים אתכם ואם נאמר לכם שאתם מתפתחים בהתאם לשלב וויברטורי תגיעו אליו הודות לעבודתכם, לרמת תודעתכם וגם הודות לשלווה ולאהבה שיהיו בתוככם.

אנחנו הולכים ל לדבר על מחשבות .האם שאלתם את עצמכם אי-פעם : " מהי בדיוק מחשבה ?" מהי בדיוק ויברציה ?" מהי באמת אהבה ?" אלו מושגים שנדמה  שאתם מכירים  אך נכון לומר ש-"אתם תגלו אותם".

את הויברציות תחושו בגופכם. המחשבות, בין אם הן חיוביות או נמוכות יהיו להן גם השלכות על הגוף שלכם.

למחשבות תהיה יותר ויותר השפעה על מה שהנכם, גם אם הגוף שלכם גורם לכם לסבול, גם אם אתם מיואשים מעט ביחס למה שתחוו במימד השלישי.  

מחשבותיכם מחדדות או מפחיתות תהליך מסוים של סבל או של התעלות. אתם לא מבינים את הכוח המדהים של המחשבה שלכם. ללא ידיעתכם, המחשבה שלכם יכולה להיות   מורגשת בקצה השני של העולם.

אם יש לכם מחשבות חיוביות, מחשבות של אהבה עבור עצמכם או עבור אלה שנמצאים סביבכם או במרחק רב יותר, מחשבות אלה עפות עם רוח האהבה ; הן יכולות ללכת לנחם את הלב של מישהו שקולט אותן ונמצא בקצה השני של העולם.

דבר לא מגביל את המחשבה ! למחשבה אין גבול ! זו הסיבה לכך שאתם יכולים ליצור באופן חיובי ויכולים גם להשתתף, דרך המחשבות שלכם  בחוסר-יציבות בעולמכם  ובחוסר-יציבות בעצמכם !   

נתחיל ללמד  לעיתים קרובות על נושא המחשבה כי כמו האהבה היא חשובה מאוד עבור התנהגותכם, חשובה מאוד עבור התפתחותכם וחשובה מאוד עבור משימתכם.

אם כן, הסיבה לכך שאנחנו מדברים אתכם על המחשבה היא כדי לומר לכם שמתחילת השנה הבאה שמאוד קרובה, תהיה לכם יכולת טובה יותר  ברמת המחשבה בשל "צליל שלא נשמע" שלפעמים יהיה לכם קושי להפנים. המושג "צליל בלתי שמיע" מתאים יותר מהמילה "ויברציה".

צליל זה עומד אט אט להציף את עולמכם. משימתו תהיה גם להוריד מכם קליפות בלתי נראות ולהעיר אתכם ; אנחנו רוצים להדגיש שכאשר אנחנו מדברים על צליל   שאוזניכם בהחלט לא שומעות, צליל שלא קיים, שאף אדם לא יכול ליצור בשום דרך.

אכן, המלחינים יכולים ליצור צלילים דרך התווים שהם מקבלים אך הצליל שאנחנו מדברים עליו בא מה"מקור", הוא בא מעומק היקום כמו גל שמציף כל מקום בו הוא עובר. לכן, צליל זה יציף יותר ויותר את כל מערכת השמש ובאופן אוטומאטי את כדור הארץ וכל מה שחי עליו.

כמובן שלצליל  יש ויברציה  אך רצינו להפריד דרך כל מה שאמרנו מזה זמן כה רב  בין מה שאמרנו לבין הצליל האילם  בעל  כוח אדיר זה !   

בשנה הבאה, יהיה חשוב להרפות אחיזה מכל מה שאינו נחוץ, להרפות מכל מה שיוכל ליצור ויברציה נמוכה יותר אצלכם, עם כל מה שלא יהיה נחוץ להיזכר בו, שיוכל ליצור בכם תדירות רטטים נמוכה (אנחנו מתכוונים לסבל, לא משנה מאיזה סוג).  

עליכם להשתחרר כדי שצליל אילם זה יהיה חיובי להתפתחותכם, כדי שתוכלו להגיע למפלס או לשלב העליון עליו דיברנו.

בשנה הבאה, אצל בני אדם שנמצאים בחושך ומובלים על ידי ישויות שלא רוצות את טובת האנושות יהיו הרבה עזיבות, לעיתים מכוונות ולפעמים לא תמיד  ניתן יהיה  להסביר.

בחיי היום יום תסבלו יותר ויותר אי-נעימויות עד הרגע שתהיה תגובת שרשרת וכל מה שאתם רגילים לו יעוף לרסיסים.

אלא שאתם עוד לא הגעתם לכך ונשאר פרק זמן קצר חשוב לפניכם (שיכול להתאים למספר חודשים).

פרק זמן קצר זה ייתן לכם אפשרות לנסות ליישר את הקו עם תדירות הויברציות החדשה, עם הצליל האילם שיציף אתכם.

אנחנו אומרים לכם ונחזור לומר לכם שוב ושוב : שימרו על המחשבות שלכם, שימרו על למילים שלכם ! למילה יש כוח רב ! עבורכם המילה היא סתמית אך המילה היא ההמשכיות של המחשבה המנוסחת בחומר.

בהמשך תבינו את חשיבות המחשבה, את חשיבות המילה ! אנחנו נדבר עליהן כנושאים בלימודים  של השנה הבאה."

הם גם אומרים לי :

" תהיה לכם יותר ויותר יכולת ויבראטורית להרגיש את נוכחותם של מורי הדרך שלכם. יתכן שכל זה יהיה מעט מעורפל  אך לעולם אל תעשו דברים בכוח. אם תרגישו משהו מיוחד, אם יש לכם השראה או אם אתם שומעים מעין קול (אולי עדיין לא הגעתם לכך), אל תנסו להרחיק, היו פשוט בהקשבה, קבלו ותודו !"

הם גם אומרים לי :

"למדו לברך ולהודות על כל הרגעים המאושרים בחייכם. זה חשוב כי להודות ולברך הם מעשים של חסד ; זה להודות לישויות האור ולמורי הדרך שלכם על כך שהם מלווים אתכם מאז שהגעתם לעולם החומרי שלכם."

אתם יכולים לשכפל את הכתוב ולתת ממנו העתק בתנאים הבאים :
דף הבית ~ לימודים : אהבה/ חוכמה ~ עבודה על עצמנו ~ קורס ללימודי חוכמה ~ מעבר, גישור ~ מאורעות ~ מסרים של – מעלה ~ שונות ~ תרגילים ~ גוף ובריאות /***/ מפתחות לחוכמה /***/ פורום /***/ קשר /***/ האתר : מפה של האתר ~ עזרה ~ עמוד מגן ~ /***/ להדפיס ~ אתר ראשי