Imprimer la page en noir et blanc  Un coup de main  La carte du site  Faites le pont avec notre site!  Abonnez-vous au flux RSS!   Vous désireriez traduire certains messages ? Contactez-nous! FR  DE  EN  IT  PT  RU 
Nous suggérons aux lecteurs qui découvrent les messages de lire d'abord les fondements.

מסרים של – מעלה
אתם תזהו אותי !

 

אני חשה אנרגיה רכה ונפלאה שעוטפת אותי לגמרי. זו האנרגיה של מי שקראנו לו יהושע. כרגיל, אני לא רואה אותו. אני חשה בעיקר את  רטט האהבה שלו. הוא אומר לי :

"אמרתי לכם שאבוא יותר ויותר כדי להעניק לכם את כל האהבה ששוכנת בלבי ( למרות שהלב שיש לי אינו כמו הלב שלכם).

חשוב לי לבוא לעזור לאלה שהכרתי ואהבתי כל-כך. אני אופיע יותר ויותר כדי לעזור להם לרומם את הויברציות שלהם ולפתוח את הלב".

כעת אני מבחינה בפניו הזוהרות מאור וגופו מצטייר לפני. הוא רק אור, יופי ושלמות. הוא אומר לי :

"הדת השאירה בכם את אותותיה ! כעת זה חייב להסתיים כדי שתוכלו להתייחס לישויות כמוני,  שבתקופות שונות, בדומה לישויות אחרות, הסתובבו בעולם כדי לגלות את האהבה לאנושות כי אני לא הייתי היחידי שעשה זאת.

כעת אני נמצא לעיתים קרובות מאוד עם מי שקראתם לו אכנתון , הוא חלק ממה שיכולתם לכנות  "הצי". הוא נמצא אתי על הכוכב השמימי עם זו  שהייתה אימי, שגם היא פועלת הרבה על כדור הארץ.

אבוא אליכם לעיתים קרובות יותר כדי לעזור לכם, כדי להכין אתכם לרומם את תדירות הרטטים שלכם אך בעיקר כדי להכין אתכם לקבל ולהפנים את הרטטים העצומים שיישלחו אליכם מהיקום ומכוחו של משב - הרוח האלוהי.

הייתי רוצה לומר לכם : שכחו את הדתות ! הדת היחידה היא זו שמחברת בין בני אדם, שמחברת ומקרבת אותם למישורי האור ולמה שהננו, קושרת אותם גם לאלוהים,ל-"אב" של כל  מה שחי.

הדתות הפרידו בין בני האדם, הדת האוניברסאלית באמת תקרב ותאחד אותם".

כעת אני רואה את אורו המוזהב, המסנוור כמעט. מסביב לגוף שלו ישנן כמו קרני שמש. הוא אומר לי :

" ילדה מכדור הארץ, את פשוט מבחינה באהבה ! אני יכול להופיע לפנייך ולפניכם באלפי דרכים. הערב, רציתי להופיע בזיו, באורת האהבה שלי.

לגולשים במה שאתם מכנים אינטרנט  הייתי אומר שרבים מאלה שאתם מכנים "שדרנים" או "ערוצים" אומרים שהם קולטים אותי. לעיתים, הם מנוצלים לרעה על ידי יצורים שכמובן מאליו אינם "אני" .

אתם תזהו אותי לפי הרטט ! אין חשיבות למה שנאמר ! דעו שממני יופקו רק מילים של חוכמה. לעולם לא יהיו ציוויים, תמיד תהיה רק אהבה ! נאמרו בשמי כל –כך הרבה דברים לא נכונים שלא נבעו ממני !

לכן, כשאהיה נוכח, זה יהיה כדי לדבר על אהבה, על אור, על העזרה שאני בא להביא לכם ! כשאהיה נוכח כפי שאני נוכח בערב זה, זה יהיה כדי לעזור לכם להתכונן לרגע הגדול של שחרור העולם, לרגע של החגיגה הגדולה שתושבי כדה"א יחיו ושאנחנו נתחלק בה איתם.

לפני אלפיים שנה אמרתי לכם "אחזור". אחזור להיות עם בני האדם כדי לחגוג את ה-"ביאה" . מכל מקום בעולם בני האדם יראו אותי, לא דרך המכשירים שלהם אלא דרך הנס שבעצם לא יהיה נס כי החיים יהיו שונים. לא תהיו זקוקים לטכנולוגיה כי אתם תהיו, כמו החיים,  שונים.

כדי להגיע לרגע הזה חייב להיות זמן של הכנה שנראה לכם ארוך מאוד . אתם שכרגע מתגלמים על כדור הארץ, חיכיתם לרגע הזה כבר לפני זמן רב, התכוננתם התגלמות  אחר התגלמות כדי לחיות את השינוי העמוק בתוך האהבה.

כעת הגעתם לסוף הדרך ! כעת תוכלו לקצור את כל מה שזרעתם והזריעה שלכם  הייתה יפה !

אתכם שאני אוהב ללא גבול, אתם שכה צמאים לאהבה, אתם תרוו את צימאונכם ! אתם שמחפשים את האהבה, תמצאו אותה כי היא נמצאת בתוככם וסביבכם ! אתם תלמדו יותר ויותר לגלות אותה סביבכם כי שוב, אהבה היא החיים שמתגלמים בכל הרמות סביבכם !

אתם תלמדו להרגיש את החיים של ממלכת הדומם, תלמדו להרגיש את אהבתה של ממלכת הצומח, תלמדו להרגיש את אהבתה של ממלכת החי כי תהפכו לרגישים יותר ויותר : לכן, אתם תחושו את האהבה של כל מה שנמצא סביבכם.

אדבר איתכם על אהבה עוד ועוד עד שתפנימו לגמרי את הרטט שלה ותוכלו להקרין אותו".

כעת, אני רואה כיצד הוא משנה צורה.  הקרינה נעלמת ומאפשרת לדמות אנושית להופיע ...ועומד לפני אדם. הוא אומר לי :

"הייתי בן אדם ואני אוהב את בני האדם. במקום הימצאותי לפעמים יש לי גוף של בן אדם, אולם, ברמה הרטטנית הוא שונה מאוד מגופכם. אני יכול להיות לחלוטין אור כדי לתת לאלוהות שלי להתבטא, מה שכל אחד מכם עם בעוצמה פחותה כמובן יכול לעשות. אם תאפשרו לאהבה העצומה של המקור להתבטא דרככם (אהבת אלוהותכם), אתם יכולים, כמוני, להקרין את האור ואת האהבה האלה.

כעת אני עוזב אתכם. הייתי מאושר לחלוק אתכם רגעים יקרי-ערך איתכם. אני מברך אתכם בתוך השמחה, אני מברך אתכם בתוך השלווה, אני מברך אתכם בתוך ההרמוניה, אני מברך אתכם בתוך היופי, אני מברך אתכם בתוך האהבה !

האמינו בעצמכם ובעיקר האמינו במה שאתם הופכים להיות ! נסו להיות כמה שיותר  – אני מבקש מכם מתוך אהבתי –  כפי שאתם אומרים על כדור הארץ, "חיוביים",לבטוח כדי להתרומם מהר יותר על מנת שתוכלו  להפנים את מה שניתן לכם".

אתם יכולים לשכפל את הכתוב ולתת ממנו העתק בתנאים הבאים :
דף הבית ~ לימודים : אהבה/ חוכמה ~ עבודה על עצמנו ~ קורס ללימודי חוכמה ~ מעבר, גישור ~ מאורעות ~ מסרים של – מעלה ~ שונות ~ תרגילים ~ גוף ובריאות /***/ מפתחות לחוכמה /***/ פורום /***/ קשר /***/ האתר : מפה של האתר ~ עזרה ~ עמוד מגן ~ /***/ להדפיס ~ אתר ראשי