Imprimer la page en noir et blanc  Un coup de main  La carte du site  Faites le pont avec notre site!  Abonnez-vous au flux RSS!   Vous désireriez traduire certains messages ? Contactez-nous! FR  DE  EN  IT  PT 
Nous suggérons aux lecteurs qui découvrent les messages de lire d'abord les fondements.

מסרים של – מעלה
פתחו את לבכם לאהבה !

 

 

"זיהיתם אותי. אני מאושר להיות כאן ! מאושר שאני יכול לרומם את תודעתכם ! מאושר שאני יכול למלא את לבכם באהבה !

אלפיים שנים  מפרידות בין התקופה הנוכחית לתקופה בה חייתי על כדור הארץ ובני אדם באו להתגלם עוד ועוד וגדלו. אם הייתי בא היום, מיליוני בני אדם היו באים אחרי כי התודעה האנושית גדלה באהבה.

אתם רואים רק את מה שקשה בציוויליזציה שלכם, אינכם רואים סביבכם את האנשים שהיו נותנים את חייהם עבור אחרים ; לא רואים את הלבבות הטהורים, את האנשים הנדיבים כי אמצעי התקשורת שלכם לא מראים לכם אותם !

באתי היום כדי לומר לכם שעולמכם משתנה ואני מאושר מכך ללא גבול ! השינוי בעולם זה הולך להיות מואץ.

לעומת זאת, על מנת שבני האדם יוכלו להיות מודעים לחיים, לכבוד לחיים, למה שהם ומה הם אחיהם, למרבה הצער יהיה צורך  שיתרחשו אירועים קשים. לעיתים בני אנוש כה לכודים בתוך החומר ובתוך התודעה הראשונית (זו שמנוהלת על ידי האגו) שכדי לגרום להם  להתקדם וכדי שייווכחו כמה הם אוהבים, כמה האהבה בתוך לבם חשובה, כמה אחיהם בני האדם חשובים, לא משנה מיהם  וגם אם הם לא מכירים אותם, יש הכרח שיהיה סבל ; יש הכרח שיקרו "אסונות". ברגע של אסון בני אנוש מתקרבים, רואים זה את זה ואוהבים אחד את השני.

העולם הזה צועד לעבר דברים נפלאים ויוצאים מגדר הרגיל הוא צועד גם לעבר דברים קשים (אני לא יכול להסתיר זאת מכם, זו האמת). אמת זו יכולה להשתנות אם מספיק בני אדם נפתחים עוד ועוד.

תוכלו להיפתח לתודעה בדרך בדרכים רבים : בעזרת פילוסופיות שונות, דתות, גם אלו שנראות לכם חסרי אהבה  יכולות ליצור בכם הלם שיקדם אתכם הרבה יותר. אתם יכולים להיפתח לתודעה אחרת בלי להשתייך לדת בכך שאתם נהיים מודעים לאהבה האדירה ששוכנת בתוך לבכם.

עליכם להישאר חופשיים. אנחנו אומרים לכם ואני אומר זאת הערב : כל אדם חייב להישאר חופשי ! אתם מתפתחים רק בתוך החופש !

כאשר באהבה אדירה נשאתי דרשות  לאלה שהיו סביבי, כאשר ניסיתי להראות להם את הדרך, תמיד אמרתי להם  שיישארו חופשיים ! אני מעולם לא יצרתי דת ! הייתי אומר להם :" אם אתם רוצים בואו אחרי ! ראו מה אני מסוגל לבצע ! אתם יכולים לבצע את מה שאני מבצע ואף יותר מכך".

גם היום אני אומר לכם :"אתם יכולים להיות ולהגשים הרבה יותר ממה שהנכם וממה שאתם מבצעים ! ההסתגרות שלכם בתוך עצמכם זה מה שמונע מכם ללכת רחוק הרבה יותר ולחוש אותי, לחוש אותנו ובעיקר לחוש מי אתם ואת האהבה העצומה ששוכנת בלבכם".

אהבתי את העולם, אהבתי את בני האדם וגם למדתי מהעולם הזה. רכשתי אהבה אנושית שמצויה תמיד בפינה קטנה של מה שהנני, אך אין לכם מושג מה הנני ! יש בי תמיד אהבה ענקית לאנושות ! אני ממשיך לעזור לה אך בדרך שונה, למשל בכך שאני מתבטא דרך ערוץ קטן זה.

ניתן להעניק אהבה באלף ואחד דרכים. היום אני מעניק לכם את אהבתי בדרך זו, באמצעות בת האנוש הקטנה הזו.

חשוב להעניק אותה באמצעות יצור אנוש כי כך אתם יכולים טוב יותר להבחין בה כי הוויברציות שלכם המתואמות בצורה שונה לתדירות הרטטים, בדרך הרבה יותר אנושית.

אני לא שוהה רק על הפלנטה ארץ או במערכת השמש : אני הולך רחוק מאוד, הרבה יותר רחוק ממה שתוכלו לדמיין. האהבה היא השליחות שלי ותמיד תהיה אהבה.

האהבה אינה מובנת לכם כך שאני מעדיף לדבר על ה-"וויברציה אהבה" ; אדבר על האהבה הזו שבונה כל דבר, אדבר על האהבה הזו שמייפה את החיים באופן קבוע ; אדבר על האהבה הזו שמחדשת את החיים בכל מקום שתהיו בו !

ילדי כדור הארץ, אם אתם מקבלים את האהבה העצומה הזו ששוכנת בתוככם, אם אתם מסכימים תחילה להעניק אותה לעצמכם, יהיו לכם תוצאות מפתיעות בגופכם, בבריאותכם ובהתפתחותכם הרוחנית.

שחרור  האהבה פותח לכם את הדרך הרוחנית. בתקופה בה הייתי על כדור הארץ, דיברתי במילים שונות לגמרי כדי שאלה שהקשיבו לי יוכלו להבין ; דיברתי הרבה על האהבה, דיברתי על העוצמה ששוכנת בכל אחד מאלה שהיו מקשיבים לדבריי.

אך התקופה הייתה מה שהיא הייתה ! תקופתכם שונה לחלוטין ממה שהיא הייתה כשבאתי אל עולם זה.

אני פועל בצורה שונה לחלוטין במדינות שעדיין יותר מדי מצויות בתוך החושך. אני פועל עם יצורים רבים ששייכים לכוכב הכחול החללית העצומה בה אני שוהה לעיתים קרובות : אני פועל ברמה הוויברטורית במדינות שונות כדי שהן יוכלו להשתחרר מהכובד הרב של העננים השחורים והחשוכים.

נפתחו מערבולות נמוכות ; בעזרת הוויברציה אהבה ואור שאנו מכוונים לעברן, אנחנו עושים מאמצים לסגור אותן.

כאשר כל המערבולות הנמוכות יהיו סגורות, יתרחש עבור בני האדם הנס הגדול מאוד, הנס החיים החדשים, נס האחווה הגדולה ; לא יהיו הבדלים בין בני האדם כי ברגעים אלה, מי שהם לא יהיו, הם יבינו אחד את השני. לא רק שהם יבחינו באהבה העצמית שלהם, הם גם יבחינו באהבתם של האחרים, של אלה שנמצאים סביבם. לא יהיו הבדלים בין בני האדם, לא משנה מה הגזע שלהם, לבן או שחור. תהיה אז פתיחות גדולה של הרוח, של הנפש, פתיחות גדולה של הלב.

לפני שזה יתגשם אנו פועלים וגם אתם פועלים - אך מבלי להיות מודעים לכך- לסגירת המערבולות של האנרגיות הנמוכות אשר עדיין חודרות לעולם זה ומערערות את שלוותם של בני האדם.

כדי לאפשר למערבולות אלו להסגר כמה שיותר מהר עליכם גם לפעול בתוך העולם שאתם נמצאים בו

כעת נפתחים מערבולות גדולות של אור, מערבולת אחד בכל מדינה : מדובר במעין סופות או מערבולות בעלות מידות עצומות של אור אשר ממקמות במקום את הוויברציה החדשה, את האנרגיה החדשה אשר תאפשר להכרה או לתודעה החדשה להתפתח בתוך כל אדם.

למערבולות גדולות של אור אלו יש חשיבות מרבית : הן מוזנות בקביעות על ידי תדירויות הוויברציות של היררכיות הגדולות של אור, של אחיכם במרחבים והרבה מעבר.

לא הכל חשוך בעולם העכשווי, האור מתחיל להתפשט כל- כך, מתחיל להאיר יותר ויותר את עולמכם ואת תודעתם של בני האדם. האמינו בכל זה, האמינו בנוכחותי, האמינו בכוחות המאוד עליונים של הישויות מהיררכיה הגדולה של האור. בעיקר, בעיקר האמינו באהבה !

במקום לאכול את הלב בגלל כל מה שקורה ומתנגד לאמונותיכם או להכרתכם הפנימית בקשר לאהבה, הכבוד לחיים, דעו שכעת הכל יכול להתרחש במהירות רבה.

אני מבקש מכם, תמיד ביקשתי מכם : פתחו את לבכם לאהבה, בטלו את הגדרות, אל תפחדו לאהוב ! באמת ובתמים, פתחו את לבכם לאהבה !

לפני זמן רב, אמרתי לכם שאבוא כמו גנב אל תוך לבכם, שאדפוק בדלת של לבכם ושתצטרכו לדעת לפתוח לי. פרוש דבריי : השינוי יהיה או יוכל להיות מאוד פתאומי.

אלה שלא פתחו את לבם לעידן החדש הזה ולאהבה לא יוכלו ללכת אל העולם החדש. אין זה חמור כשלעצמו כי יש להם את הנצח  כדי להתפתח אך אלה שהבינו שעליהם לגדול באהבה  בכל מחיר, בתוך האהבה לעצמם, האהבה לחיים וכמובן האהבה לאחרים יעברו אוטומטית לעולם החדש. הם גם ידעו שהם לא לבד, שאני ואחרים נהיה איתם."

הוא עוד אומר לי :

" אני לא שייך לשום דת אני מתעקש לומר זאת שוב ! עבורי ההתייחדות -- communionאינה ההתייחדות של הדת ! עבורי להתייחד זה לחלוק עם   אחרים ! לחלוק בין מה שהנכם ומה שהנני , זה הדבר בו זכינו בתוך האהבה שמחייה ומפעילה אותי והאהבה הנמצאת בתוככם.

נסו לדמיין שאני עומד מולכם. אני גבוה, לבוש בלבן, ידיי מושטות אליכם ומוקרן ממני הרבה אור. אני מתייחד עם כל אחד מכם, ביחס לכל אחד מכם. אני פותח את לבכם ושם בו את הדבר היקר ביותר שלי : את אהבתי.

הוא אומר לי :

" הייתי רוצה שתורידו מהכנסיות שלכם את התמונות בהן אני צלוב ושבמקום התמונה או הפסל שלי על הצלב תשימו ישות קורנת מאור, ישות שמצויה בתוך השמחה".

הוא גם אומר לי :

"במקום לשיר שיר הלל עלי, שירו את האהבה ! זה הדבר האמיתי היחיד : לשיר את האהבה ! כמובן את מה שאתם מכנים ה-"מיסות שלכם" בהן מתקבצים מאמינים רבים, זה טוב  אם יש ביניהם מספיק בני אדם עם לב טהור.

הייתי רוצה שהדתות תהיינה שונות. הדת האמיתית, זו שאני מייחל לכם, שאני מייחל לכדור הארץ שלכם והרבה מעבר לו היא הדת של האהבה, הדת האוניברסאלית.

בעולמות השונים שאני מבקר בהם ואצל כל האחים הגלקטיים שלכם (בדרגה מעליכם כמובן)  רק האהבה מקבצת את הישויות יחד. אין דואליות ! בתקופה הנוכחית, אתם מסוגלים להתאסף בתוך האהבה ולהתפלל באהבה.

להתפלל זה לא להלל את מה שהייתי ! זה אפילו לא להלל את האל אם, כשעזבתם את מקומות התפילה שלכם אתם מתנהגים בדיוק ההפך !

להתפלל עבורי זה לנסות לתת לאהבה ששוכנת בלבכם לזהור !

להתפלל עבורי זה לחייך, לחייך לעצמכם, לחייך לחיים, לחייך לאחיכם.

להתפלל עבורי זה לשמוח, להיות בתוך  שמחת החיים, זו היכולת להתפעל מכל מה שנמצא סביבכם, מיופייה של הבריאה.

להתפלל עבורי  זה האושר להסתכל על אחיכם ולראות רק את הטוב ביותר בו.

להתפלל עבורי  זה לרומם את נשמתכם אל החלקים הרמים ביותר של עצמכם, זה גם להתמזג בתוך כל מה שקיים.

להתפלל עבורי זה לבקש מאלוהם בפשטות  לעזור לכם להתרומם אליו.

אלה התפילות שהייתי רוצה לשמוע בכנסיות, בבתי-הכנסת ובמסגדים. כאשר אני מקשיב, זה לא תמיד מה שאני שומע.

אתם תלמדו להתפלל בדרך שאני מראה לכם כי זה חלק ממה שהנכם וממה שתהפכו להיות.

אל תשכחו להתפלל בדרך זו ! באותו רגע לא רק שתחושו את הישויות הנשגבות שמצויות לידכם, תחושו גם כשאני אופיע. הנס יתרחש ואולי תראו את הדמות שלי ; גם אם היא נעה, בלתי יציבה, תוכלו להבחין באור שלי.

זה יקרה, היו בטוחים בכך ! זה יקרה כי ראייתכם תהיה שונה, במקום שתהיה לכם רק  תפיסה אנושית, אתם תתחילו לרכוש את ראיית הנשמה כלומר, תראו מעבר לראיה האנושית גם בעיניים עצומות.

אני עוזב אתכם אך לפני כן הייתי רוצה למר לכם את הדבר הבא : רבים עשו ספקולציות על מה שהייתי, על חיי. הייתי רוצה לומר שלחיי אין חשיבות, החשיבות היחידה שאני נותן לחיי היא מה שיכולתי לעשות בעולם זה ברמת הוויברציה ששידרתי ואשר ממשיכה להתקיים.

לא משנה איפה הייתי ומה עשיתי. מה שחשוב הוא מה שאני עושה כעת ! החשוב עבורי ועבורכם, זו האפשרות  שאני נותן לכם להתקדם, להתפתח, להבין ולשחרר את האהבה האדירה הזו ששוכנת בתוככם.

מה שהייתי יכול כמובן לספק את סקרנותכם אך זה לא יוכל לקדם אתכם. זה מה שרציתי לומר לכם לסיום.

אני מברך אתכם ! אתם כולכם אהובים מאוד כי יש לכם התמדה, רצון להתקדם, להתפתח, להבין ולעזור. אם כן, כל בני האדם שמצויים בתנועה זו של האהבה והעזרה אהובים ביותר על ידי מישורי האור.

כעת אני מברך אתכם אך לא כמו בכנסיות ; אני מברך אתכם עם הוויברציה שקורנת מהלב שלי ומציפה כל אחד מכם. אני אוהב אתכם ! תמיד אהיה נוכח בעולמכם כאשר זה יהיה נחוץ ותמיד אהיה עם הקבוצות כשארגיש שישנם מספיק לבבות טהורים וכאשר אדע שנוכחותי תוכל לעזור לבני אדם לגדול מהר יותר, להתפתח מהר יותר ובעיקר לגדול באהבה !

כעת אני עוזב אתכם אך לא לגמרי כי שמתי בתוככם ויברציה קלה מאוד של אהבה, של רוך ושל שמחה !"

אתם יכולים לשכפל את הכתוב ולתת ממנו העתק בתנאים הבאים :
דף הבית ~ לימודים : אהבה/ חוכמה ~ עבודה על עצמנו ~ קורס ללימודי חוכמה ~ מעבר, גישור ~ מאורעות ~ מסרים של – מעלה ~ שונות ~ תרגילים ~ גוף ובריאות /***/ מפתחות לחוכמה /***/ פורום /***/ קשר /***/ האתר : מפה של האתר ~ עזרה ~ עמוד מגן ~ /***/ להדפיס ~ אתר ראשי