Imprimer la page en noir et blanc  Un coup de main  La carte du site  Faites le pont avec notre site!  Abonnez-vous au flux RSS!   Vous désireriez traduire certains messages ? Contactez-nous! FR  DE  EN  IT  PT 
Nous suggérons aux lecteurs qui découvrent les messages de lire d'abord les fondements.

קורס ללימודי חוכמה
שיעור מספר 3

 

" גופכם מדבר אליכם. הוא אינו דבר דומם (דומם בצורת הווייתו העמוקה, פעיל כשאתם מפעילים אותו), הוא גם בעל הכרה (מפני שהוא חומר). אין לו את אותה ההכרה שיש לנשמתכם, אך יש לו הכרה אישית משלו, הכרתו של החומר המפעיל אותו.

 לגופכם יש צרכים. יש לו צורך להתחבר לאלוהי שבתוככם כי הוא זקוק לאנרגיה כדי לתפקד ויש  לו גם צורך שתכירו בו בתור כלי רכב של נשמתכם.

כשהגוף סובל, ישנן כמה סיבות לכך !

כדי שיכירו בו,  הוא  מוליד לעיתים סבל  שבעצם הוא צעקת הצילו או פנייה שבאה לומר : אני קיים, אהוב אותי, הסתכל עלי, היה מודע לכך שאני זקוק למה שנמצא הכי עמוק בתוכך,  זקוק לכוח האדיר הזה,  לאש הפנימית  ולאור האלוהי הזה. אני זקוק לכך שכל התאים שלי ייזונו בקביעות מהאש האלוהי הזו ומהנוכחות הזו. אז... מדי פעם, כדי שנשמתך תיזכר בי, אני מכאיב לך, אני גורם לך לסבול.

הסיבה השנייה  הפוכה :

הנשמה סובלת ומבטאת את סבלה דרך הגוף, כמו צעקת הצילו, כמו אות זעקה.

כמה נקודות נלקחות בחשבון אך קיימת תרופה יחידה. לא משנה מה הסיבה לכך שגופכם סובל,  התרופה היא אהבה. האהבה שתשלחו לחלק הסובל של גופכם. איך שולחים אהבה ?

ראו  בדמיונכם את החלק הסובל בגופכם או  "תביטו" במיקומו של הכאב. לאחר מכן דמיינו את כל התאים  ושלחו להם תגבורת כדי לעזור להם בעבודת ההתחדשות שלהם.

האנרגיה שעליכם לשלוח לתאים היא אנרגיה של אור  ואנרגיה של אהבה. תחילה, לאחר שעשיתם ויזואליזציה של המקום הכאוב, "הביטו" ברבבות התאים שמוארים לחלוטין על ידי האור הלבן שאתם שולחים אליהם. הישארו כמה רגעים עם המודעות שכל התאים של המקום הסובל התחדשו והתחזקו במשימתם על ידי האור הלבן.

לאחר מכן, "ראו" שוב את כל התאים ושלחו אליהם אור מוזהב, אור האהבה האוניברסאלית, אור ההתחדשות הטוטאלית.

ניתן לעשות זאת בקלות, הדבר היחיד שעלול לבלום אתכם - והוא עצום- הוא החשדנות שלכם. אם אתם מצליחים לבטל את כל החשדות, תהיו מסוגלים לחדש את כל התאים  בגופכם, חלק קטן אחר חלק קטן. תוכלו גם לדבר איתו ולשאול אותו מה המסר שהוא שולח לכם. התשובות שתקבלו יבואו מהגוף עצמו.

מעולם לא דיברתם עם גופכם למרות שהוא מדבר אליכם ללא הפסק באמצעות המכאובים שהוא מוליד. גופכם זקוק מאוד  לאהבתכם ; אנרגיית  האהבה נחוצה לו מאוד. בנוסף לכך,  לפעמים אתם  מתעללים בו, מתעלמים ממנו ויתכן גם שאינכם אוהבים אותו כלל.  גופכם כה מסכן מהמצב  הזה שהוא ממשיך לשרת אתכם, אך מבלי שתהיו מודעים לכך, הוא עושה זאת באופן אוטומאטי. היו מודעים בתועלתו של גופכם והיו מודעים איזה אוצר הוא עבורכם. החומר שיוצר את גופכם הינו ישות חיה ויש לו הכרה אישית השונה כמובן מהכרת נשמתכם או הכרת הגופים הסמויים שלכם.

כשאתם קמים בבוקר, למדו לומר לו בפשטות "בוקר טוב", למדו לומר לו  " אני מודה לך על כל מה שתאפשר לי לעשות היום, אני מודה לך עבור כל מה שתאפשר לי להגשים, להרגיש, לגעת, לראות, לטעום" והוא יהיה מאושר ! אם תתייחסו לגופכם בצורה כזו, אתם תקבלו ממנו תוצאות מפתיעות. התוצאה הראשונה תהיה : אתם תצליחו בקלי קלות לעקור מן השורש את כל המכאובים השונים, את כל המחלות  הקלות וגם את החשובות יותר. אתם תצליחו לחדש את כל התאים של גופכם בכך שתחזירו להם את האור ואת האהבה, אבל המדהים ביותר ...אתם תשלבו בקביעות את האהבה האוניברסאלית ואת האהבה שבאה מהאלוהות של עצמכם.

בפעולות אלה תוכלו להתנגד לכל הסערות, הלחצים, המתיחויות ולכל השינויים שהגוף החומרי שלכם מתנסה בהם.

העייפות שאתם מרגישים באה בעיקר מהשינויים העמוקים שאתם עוברים. היינו רוצים לומר לכם שאתם נמצאים בחגורת הפוטונים שמשפיעה  מאוד על המטבוליזם שלכם  ועל הגופים הסמויים שלכם. כל האנושות  חיה את השינויים האלה כי השינויים קשורים להסתגלות אל המעבר למימד הרביעי. באופן כללי הגוף החומרי והגופים הסמויים חייבים להסתגל למימד הזה.

 אחדים מביניכם  עברו שינויים גדולים משך כמה שנים דרך כל ההתנסויות והקשיים שהיו בחייהם וגם דרך כל התחושות הלא נעימות שהיו להם בגופם. עליכם לדעת ששינויים אלה מתבצעים בשלבים. הם כה מרגשים וכה מבלבלים שאם הם לא היו מתבצעים בשלבים,  לא הייתם מסוגלים לעמוד בהם.  לאחר השינויים תבוא העת למנוחה.

 שלבי השינויים אינם זהים אצל כולם ומתרחשים בהתאם להתפתחות של כל אחד ואחד. יש לקחת בחשבון גם את מידת ההרפיה והקבלה של כל אחד ביחס לכל מה שקורה. עם זאת, אם בני אדם מסוימים  לא התנסו בשינויים הקשים האלה, בעייפות הפתאומית שמתלווה אליהם, אין פרוש הדבר שהם לא יתנסו בזה מאוחר יותר. אנו רק מקווים שהם מספיק מכווננים ושהם טיהרו את עצמם באופן מספיק כדי לעבור את השינויים הגדולים בקלות וללא בעיות. הכל יתפוס תאוצה, אם במאורעות העולמיים ואם בשינויים האישיים. 

 אם אתם רוצים לעבור בשקט את רגעי ההמולה, שלחו הרבה אהבה לגופכם החומרי כדי שהוא יוכל להתנגד להם. דמיינו שגופכם החומרי הוא בית ואתם נמצאים  בתוכו. בחוץ נושבת רוח מאוד חזקה שמנהרת את הבית כה חזק שברגעים מסוימים נדמה לכם שהוא  עומד להתרסק ולפול עליכם. אתם יכולים לחזק את הבית, אתם יכולים לחסום את כל הדלתות ואת כל החלונות כדי שלרוח  ולמהומה החיצונית לא תהיה כל השפעה על הבית.

 זה בדיוק אותו הדבר  עבורכם. אל תתנו למהומה החיצונית לפגוע בכם, היו שלווים בתוך הבית שלכם, חזקו את כל הנקודות החלשות כדי שהמהומה החיצונית לא תוכל להיכנס פנימה וכדי שלא תאבדו את יציבותכם.

 היו מודעים לכך שאתם גרים בתוך גוף אך אתם אינכם הגוף. עליכם לכבד את גופכם, עליכם לאהוב אותו. גופכם הוא כלי יקר של התנסויות, אך אתם אינכם הגוף שלכם, אתם נשמה זוהרת, נשמה של אהבה ויופי. נסו להקרין מה שהינכם מחוץ לגופכם.

 כאשר תבצעו "עבודה" על גופכם, תוכלו  לעשות את אותה העבודה גם על הגופים הסמויים שלכם, ז"א, לשלוח אליהם   את האור האלוהי ואת האור האלוהי של עצמכם כדי לנקות אותם בקביעות מכל מה שיכלו להפנים ושלא שייך להם.

המילה להפנים אינה המילה הנכונה. הם מראים לי משהו הדומה לפעולה של הסרת אבק.

הגופים הסמויים העדינים שלכם מחוסים לעיתים באבק של כל מה שנמצא סביבם ובכך שאתם מטילים עליהם את האהבה האלוהית ואת האור,  אתם מסירים את האבק מעליהם.

 חוסר חשד הוא המפתח הגדול  ביכולת הפעולה שלכם כדי להשפיע על "כלי הרכב"  ועל מה שהנכם בשלמות.

 בעל הביצועים  הוא האלוהי בתוככם ולא גופכם. האלוהי בכם הוא זה שיבצע את כל השינויים, את כל מה שתבקשו ממנו. גופכם הוא הכלי. האלוהי בתוככם הוא זה שיש לו את כל הסגולות וכל היכולות.

 פנו אליו. הוא ישמח מאוד לתת מענה לבקשתכם. למען הדיוק, אנו רוצים   עוד לציין :

 שניתן בהחלט לרפא את הכל. כל סבל, כאב, מחלה (לא נעים לנו להשתמש במילה מחלה, אך נשתמש בה) יכולים להיות עקורים מן השורש בתנאי  שתאמינו ללא צל של ספק בכך שהאלוהי בתוככם יכול לחולל ניסים.

 עליכם לדעת שאפילו החיידקים אינם עמידים נגד האלוהי בתוככם כי באותם רגעים תדר הרטטים שלכם כה חשוב, כה גבוה שהם לא יכולים להתקיף את גופכם. ככל שתנמיכו את תדר הרטטים שלכם, כך אתם עלולים להיות מותקפים מכל עבר.

 

אתם יכולים לשכפל את הכתוב ולתת ממנו העתק בתנאים הבאים :
דף הבית ~ לימודים : אהבה/ חוכמה ~ עבודה על עצמנו ~ קורס ללימודי חוכמה ~ מעבר, גישור ~ מאורעות ~ מסרים של – מעלה ~ שונות ~ תרגילים ~ גוף ובריאות /***/ מפתחות לחוכמה /***/ פורום /***/ קשר /***/ האתר : מפה של האתר ~ עזרה ~ עמוד מגן ~ /***/ להדפיס ~ אתר ראשי