Imprimer la page en noir et blanc  Un coup de main  La carte du site  Faites le pont avec notre site!  Abonnez-vous au flux RSS!   Vous désireriez traduire certains messages ? Contactez-nous! FR  DE  EN  IT  RU 
Nous suggérons aux lecteurs qui découvrent les messages de lire d'abord les fondements.

אהבה/ חוכמה
מבטו של אלוהים

 

" לבני אדם - בגלל כיסוייהם הרבים - מאוד קשה להיות  מודעים למהותו האמיתית של אלוהים.

כשאנחנו אומרים שאלוהים ניטראלית, אין פירוש הדבר שאין בו אהבה עצומה. המילה "טוב-לב" אינה מייצגת אותו. המילה היחידה שמייצגת את מהותו האמיתית של הבורא העצום של היקום היא המילה "אהבה".

כשאנחנו מדברים על ה-"ניטרליות" של אלוהים, אנחנו רוצים לומר שאין בו שום רגש.  את מה שיכולתם  להתייחס אליו כ- "לא אהבה" בכך שאתם משווים אותה לרגשות הארציות של עצמכם, היא אהבה רבת-מימדים שלא תהיו מסוגלים להבין.

אלוהים יכול ליצור, לברוא  רק מתוך אהבה. אהבה היא כוח אינסופי ורבת-מימדים שלעיתים הורסת עולמות ומערכות שמש כדי לשפר  את צורתן או  לבנות אותן מחדש. אלוהים הנו רק שלמות  ו- "הוא" רוצה  לשפר באופן מתמיד את בריאתו  כי הוא לא לגמרי  מרוצה  ממנה.

דרך כל בריאתו, אלוהים מתפתח הודות לכם, הודות לנו, הודות לכל היררכיות האור והודות לאלים היוצרים. אלוהים חש, מרגיש, חי את כל מה שנחווה וברצונו ליצור תמיד יותר שלמות, יותר יופי, יותר אור  ויותר אהבה.

כאשר לאחר טקס המעבר לח"ן (חוכמת הנסתר) -initiation  (חניכות ?) תעברו למימדים העליונים שאתם קוראים להם מוות, שבמציאות היא חיים, תחושו אהבה עצומה, שלווה עצומה, אושר עצום ושמחה עצומה. כמובן, תחושו את חיי אלוהים בכל דבר אך תחושו גם את אהבת הישויות הקרובות יותר אליכם ותוכלו לחוש אותן עמוק יותר מפני שהן קרובות יותר אליכם. את אהבת האל קשה יותר להכיר כי היא מקיפה את כל הבריאה שלו.

אהבת אלוהים שוכנת בתוככם,  בבעלי החיים,  בתוך אבני החן,  בכל הצמחים, בכל הפרחים ; אהבת האל נמצאת בכל מקום, בכל כוכב, בכל פלנטה ונמצאת גם בתוך הדבר הזעיר ביותר כמו חיידק, תא. אינכם חושבים על כך אך אהבת אלוהים  בהחלט בכל מכיוון ש- "היא" בראה את הכל !

עוצמת אהבתו של אלוהים כה גדולה שאתם יכולים לחוש  ממנה רק חלקיק מזערי אך תוכלו,  דרך הוויברציות של  כל מה שמצוי סביבכם  לחוש מעט מבריאתו. אתם יכולים להיות בהרמוניה עם האהבה האוניברסאלית אך במציאות אף אדם לא יוכל להבין את מהותו של  אלוהים. גם בעצמנו - שכמעט אין לנו כיסויים (הם שונים מהכיסויים שלכם), גם אנחנו  מבינים רק חלק ממהותו האמיתית של אלוהים.

אם קל לכם יותר, דמיינו אותו,  בצורה "מצומצמת" כדי שהוא יהיה  נגיש לכם יותר אך אל תסמלו אותו בדמות של אדם. ראו אותו ככוח עצום של אהבה,  של יצירה. תוכלו לסמל אותו על ידי ענן זהוב עצום.  אלוהים הוא רטט עצום, אהבה עצומה שתיקח אתכם רחוק ביותר מעצמכם.

אל לכם לשכוח שאלוהים,  או הכוח האינסופי הזה, האהבה התהומית הזו- שוכן גם עמוק בתוככם. רק עמוק בתוככם תוכלו באמת לחוש אותו  וגם  להפגין את נוכחותו, את אהבתו ואת חוכמתו.

כעת, כשתודעתכם מתעוררת ולבכם נפתח, יש לכל זה חשיבות גדולה יותר .  

בהתאם לאמונתם של העמים הקדמונים, האל היה מעניש את בני האדם וכועס עליהם כך שהם אהבו אל מזויף.  האל האמיתי הוא  כולו אהבה ללא שיפוט  כמובן כי אלוהים לא יכול לשפוט : הוא אוהב את הצל  כמו שהוא אוהב את האור. אל תזדעזעו מכך,  בעולם של צפיפות, הצל חיוני לפריחתם של בני האדם על מנת שהם יוכלו להיות מודעים לאור.

ילדי כדור הארץ יקרים, העבודה שעליכם לעשות היא לנסות כמה שרק ניתן להתעלות על פינות הצל שעדיין שוכנות בתוככם ולהפוך אותן לאור זוהר : הכוונה לפינות הצל או לאנרגיות שאתם יוצרים מדי יום  ולאנרגיות  הספוגות בנשמתכם כי לעיתים, הבאתם אותן איתכם מהתגלמויות קודמות.

בכל פעם שיש לכם מחשבה של שיפוט, מחשבה נמוכה, שלחו אליה את האהבה ואת האור של הכוח העצום ששוכן עמוק בתוככם.

כאשר אתם עושים מדיטציה (מודטים) נסו לחוש איך החלק האלוהי בתוככם גדל עד שהוא מציף לחלוטין את מה שהנכם, את כל חייכם.

החלק האלוהי ששוכן בתוככם נמצא לעיתים בהרחבה, הוא ממלא את כל גופכם, את כל חומריותכם. באותו רגע אתם חשים אהבה עצומה לכל מה שחי, לעצמכם וחווים רגע של רווחה, שלמות, שלווה, רגע בו אתם רוצים לתת עוד ועוד אהבה לכל מה שסביבכם, לאחיכם בני האדם,  לממלכות השונות. אז..החלק האלוהי שלכם מצטמצם שוב ומתרכז שוב בתוך פנימיותכם.

יכולנו לומר שהחלק האלוהי שלכם "נושם". כשיש לו שאיפות ונשיפות גדולות הוא מתרחב ומתכווץ. אתם תחושו את זה יותר ויותר.

עד כה  הייתם חשים את זה רק כשהייתם רגועים, כשהמנטל (מה שבראש) לא היה מפריע יותר מדי לתחושות שלכם. אתם עומדים לחוש את תופעת ההתרחבות וההתכווצות יותר ויותר וכשתחושו את זה תוכלו לומר לעצמכם "ברגע זה, אלוהים השוכן בתוכי מציף את חיי, מציף את גופי, את התאים שלי". ברגעים  כאלה התודעה האנושית שלכם מתקרבת לתודעה האלוהית שלכם.

מזה אלפי שנים, בני האדם היו מרוסנים ביכולתם לחוש את האלוהי וגם במסוגלותם להתרומם אל האור. הם היו מרוסנים, בלומים על ידי יצורים שלא בהכרח שירתו את האור , שחשבו שהם בעלי עוצמה, בעלי כוח רב.

אם האל היוצר אינו עושה זאת מתוך אהבה, הוא לא בעל כוח כי יגיע רגע שיצירתו - לא משנה מה טבעו - תיהרס על ידי רצון החיים, רצון האהבה האוניברסאלית, על ידי רצונו של אביכם האלוהי."

אני מרגישה משהו שקשה להסביר. אני מרגישה את "עיניו של אלוהים" מביטים עלינו כשאני יודעת היטב שלאלוהים אין עיניים. זהו סמלי, זוהי תמונה. מה שעוד יותר מוזר זה שעיניהם של האלוהות העצמית שלי מתבוננים בי גם הן.

אותן עיניים פנימיות מביטות בנו בחמלה כה גדולה, באהבה רבה כל-כך שזה  אושר אמיתי. אין יותר  רגש של אשמה. זה כאילו שמבטו של אלוהים היה מנקה אותנו לחלוטין,  מנקה את כל הסבל שספוג בנשמתנו. הם אומרים לי :

"עשו מדיטציה במשך מספר רגעים על תמונת האל שמביט בכם מעומקו של היקום, המביט בכם מעומקו של עצמכם."

אתם יכולים לשכפל את הכתוב ולתת ממנו העתק בתנאים הבאים :
דף הבית ~ לימודים : אהבה/ חוכמה ~ עבודה על עצמנו ~ קורס ללימודי חוכמה ~ מעבר, גישור ~ מאורעות ~ מסרים של – מעלה ~ שונות ~ תרגילים ~ גוף ובריאות /***/ מפתחות לחוכמה /***/ פורום /***/ קשר /***/ האתר : מפה של האתר ~ עזרה ~ עמוד מגן ~ /***/ להדפיס ~ אתר ראשי