Imprimer la page en noir et blanc  Un coup de main  La carte du site  Faites le pont avec notre site!  Abonnez-vous au flux RSS!   Vous désireriez traduire certains messages ? Contactez-nous! FR  DE  EN  IT  PT 
Nous suggérons aux lecteurs qui découvrent les messages de lire d'abord les fondements.
מחליפים את השרת באתר לכן - בגלל סיבות טכניות- לא יהיו מסרים חדשים באתר מתאריך 8.9.18 ועד 30.9.18.  כל השאר נשאר ללא שינוי.

אהבה/ חוכמה
החיים נפלאים !

 

"כל בני האדם יוצרים גוף בעל מימדים עצומים המכונה "אנושות".

בדרך מסוימת כל אדם הינו  בן אנוש ייחודי ויחיד במינו.

למרבה הצער, בני אדם עוד לא הבינו שהם שייכים  לגוף העצום הזה ; עוד לא הבינו שהם אחים. בני אדם עוד לא הבינו שהם לא צריכים להתפלג בגלל דת זו או אחרת או בגלל דעה פוליטיות מסוימת.

בני אנוש  לא יודעים לחשוב ולא יודעים להבין למרות שהכל נמצא בהישג ידם. עדיין קיימת שליטה  שבני אנוש  מפעילים כלפי החלשים ביניהם ובעיקר, קיים  הכוח שהחיים בתוך החומר נותנים לבני אדם כאשר הם רכשו דעת  פחותה רעה...אנחנו עומדים על כך : דעת פחותה, רעה.

כמובן שקיים גם ידע  טוב ואם אתם מקשיבים לנו או קוראים אותנו זה כדי לרכוש  את אותו הידע !

הדעת  הרעה נובעת מכל מה שמחדירים  בכם ומושכים אתכם כלפי מטה. זה קצת מה שקורה בתקופה הנוכחית. אנחנו נתייחס לנושא זה למרות שהוא  לא הנושא שבחרנו.

אנחנו נענה לשאלותיהם של אחדים מביניכם בקשר לאתיאיסטים.

למעשה, אף אדם אינו אתיאיסט ! גם אלה שלא מאמינים בדבר "לא באלוהים ולא בשטן" כפי שאתם אומרים, מתחננים לאלוהים, ליקום או לכוחות מסוימים ברגעי הקושי בחייהם. הרוחניות קיימת בתוך כל אדם  והיא  מתבטאת או לא מתבטאת או לכל הפחות לא תמיד מתגלה.

מדוע היא לא מתגלה ? בגלל  חסימות או לעיתים בגלל עבר כבד שבני אדם אלה חייבם להתעלות עליו ולנטרל. אם כן, גם אלה שלא מאמינים בדבר יורדים על הברכיים כשהם נתקלים בקשיים פחות או יותר גדולים.

כאשר הם יחזרו לבית האמיתי שלהם - לאחר שיסיימו את המסע שלהם על כדור הארץ - לא בטוח שאלה שצעדו בדרך הרוחניות ילכו למימד  גבוה יותר מאלה שלא יודעים מה פרוש המילה "רוחניות".

יתכן שלאדם שלא יודע דבר על רוחניות יש  לב ענק, מלא באהבה, בחמלה ובשמחה שהוא מעניק לסביבתו. יתכן גם שלאדם הצועד בדרך הרוחנית  יש לב יבש כי הוא נמצא ברוחניות מזויפת. הוא נמצא בדרך רוחנית של פחד ואומר לעצמו : " אני הולך בדרך זו כי אהיה מוגן ולא יקרו לי דברים..."

אם כן, הרוחניות הזו של הפחד קיימת ומתגלה אצל בני אדם בצורה מאוד סמויה. אתם שמשרתים את האור ומחפשים את האמת,  אתם לא נמצאים ברוחניות של הפחד, ברוחניות של הכוח – המילה אינה מוצדקת, אנחנו משתמשים בה בכל זאת- של כל הדתות שהיו צריכות לעזור כשבסופו של דבר הן  מפרידות.

לכן, יתכן שסביבכם ישנם בני אדם שלא מכירים דבר ברוחניות אך יש להם לב כה מלא באהבה שאתם יכולים לכבד אותם, לאהוב אותם ולהעריץ את העבודה שהם עושים.

כאשר אתם עוזבים את כדור הארץ, לא משנה מה הייתם,  אתם לא יודעים מי אתם באמת, אתם לא מכירים את המסלול של חייכם הקודמים כי חסר לכם הזיכרון של  מה שיכולתם להגשים בחיים הקודמים שלכם.

כאשר אתם עוזבים את המימד של כדור הארץ ואת רכב ההתגלמות שלכם, הזיכרון חוזר אליכם ואז, אתם הולכים למימד האור שמתאים למה שהנכם במציאות.

אלא שישנם בני אדם שלא רוצים להבין ולא רוצים להתקדם : הם התלמידים הרעים. במקרה זה, יש להם את הנצח כדי להתקדם, הם חוזרים כל העת על  אותן ההתנסויות עד שהם מבינים ומקבלים, עד שהם יוכלו פשוט לעבור לכיתה אחרת.

מהשנה הבאה, מה שיוענק לבני האדם יהיה דווקא היכולת להתקדם מהר יותר בהבנה ובהתפתחות הודות לתדירויות הרטטים החשובים ביותר שיציפו יותר ויותר את כדור הארץ ואנחנו שוב חוזרים על כך, את מערכת השמש שלכם ואת היקום.

אלוהים (או המקור) נמצא בהשלמת לוח החיים ש-"הוא" ברא כאב-אם.

היוצר אינו מרוצה  מיצירתו ! הוא חייב לשכלל וליפות אותה כי ביקום הכל מתפתח !   גם ה-"אל אב-אם" מתפתח הודות ליצירה של עצמו ! אתם כולכם יצירות של ה-"מקור" ודרככם, דרך כל ההתנסויות שלכם אתם גורמים להתפתחותו של "מי" שברא אתכם.

זה קצת קשה להבנה ואתם תאמרו : "אך ה-"אל אב אם" שברא אותנו, יודע הכל, לא ? כמובן ש-"הוא" יודע ! אך הכי עמוק בעומק   החומר, "הוא" רוצה להרגיש את תוצאות  יצירתו ואתם, אתם כמו כתבים קטנים, כמו עיתונאים קטנים שהולכים לתת לו דיווח  על כל מה שמתרחש בתוך החומר המאוד סמיך של כדה"א, המקום בו אתם מתגלמים כעת.

החיים נפלאים ! החיים הם אין סופיים ! ככל שתתקדמו באופן רוחני, כך תוכלו לחוש את היופי, את ההרמוניה ואת השלמות של החיים ! אפילו על הפלנטה שלכם תוכלו לחוש אותם  !

גם אם הכל מתהפך, גם במקרה הגרוע ביותר ועל כל צרה שלא תבוא אתם יכולים לראות, לחוש ולהרגיש את יופייה של הבריאה. תוכלו להרגיש אותה ביופיו של הטבע, בבושם של הפרחים, בשירת הציפורים, במוזיקה של פלג מים ! תוכלו להרגיש את יופי הבריאה בכל מה שנמצא סביבכם אם אתם יודעים להבחין, אם אתם יודעים להרגיש ולרטוט ביחס ליופי הזה.

יוסרו מעליכם כיסויים אחדים דווקא כדי שתוכלו ליהנות יותר מהטבע הנפלא ומכל מה שנמצא סביבכם.

תוכלו ליהנות מיופי הבריאה בעיקר מחוץ לערים. למרבה הצער בני אדם לא הבינו שהם כולאים את עצמם במו ידיהם בכל הערים המכוסות בבטון והם ממשיכים בכך עוד ועוד...

יבוא רגע, - פחות רחוק ממה שאתם מעלים בדעתכם- בו הטבע יקח מעט בחזרה את מה שבני אדם לקחו ממנו. אימא-אדמה שלכם היא בעלת כוח והיא חזקה ! לעת עתה היא מקבלת לעוד מעט זמן את הייסורים שבבורותם בני אדם גורמים לה לסבול אך יגיע רגע בו סף האי-קבלה יגיע לקיצו, אימא אדמה שלכם לא תוכל להסכים יותר והיא תגיב !

כעת על כדור הארץ אתם בערך  שבעה מיליארד בני אדם. תגיע העת בה  תהיו הרבה פחות רבים. עד כה אפשרו לנשמות מאוד צעירות  לבוא אל הפלנטה –מעולמות אחדים בהתפתחות- כדי לעשות את הקפיצה הגדולה,  כדי להפנים רטטים ואנרגיות מסוימות שיאפשרו להן להתקדם מהר יותר בהתנסויות ובהתגלמויות הרצופות שלהן אך האיזון ייעשה.

כל זה חייב להסתיים. האיזון בעולם הזה יופיע שוב. כדי שאיזון זה יתבטא, אתם מקבלים עזרה גדולה בעלת ערך רב.

מה שאנחנו אומרים לכם לא צריך ליצור בכם שום פחד ! להיפך, מה שאנחנו אומרים צריך ליצור בכם ביטחון ושמחה  ואת האפשרות לומר : "סוף סוף ! סוף סוף אימא אדמה שלנו תישא עלייה ובתוכה בני אדם בהרמוניה, בני אדם שיחיו באהבה, למען האהבה, באחווה ובשמחה !"

בסופו של דבר, אין חשיבות למחיר שתצטרכו לשלם ! החיים בעולם זה הם אך ורק מעבר קצר אך עבור אלה שנמצאים בעולם ואלה שיהיו בתוכו...שמעבר זה יהיה הכי נעים שאפשר/שניתן !

יגיע רגע בו ההתפתחות לא תתרחש דרך ייסורים : היא תתרחש דרך הרמוניה ויופי.

על פלנטות מסוימות במערכת השמש שלכם ועל פלנטות רבות במערכות שמש רבות, בגלקסיות רבות, הדואליות כדואליות אינה קיימת. הכל מבוסס על הרמוניה, על יופי, על אהבה ועל כבוד וכמובן בעיקר  על מנת לכבד את החוקים האלוהיים.

אם כן, העולם הזה שאתם חיים בו הוא עולם דואלי אך בזמן קצר יחסית  הוא יפסיק להיות כזה.

אתם שואלים כמבון את עצמכם : בעוד כמה זמן ? בגלל כמה סיבות שאנחנו לא יכולים לפרש אנו לא יכולים לתת מענה לשאלה זו כי אם היינו אומרים לכם : " בעוד שמונה ימים, בעוד חודש, בעוד שישה חודשים יתרחש אירוע מסוים " לא הייתם ממשיכים להתנסות בהתנסויות החיים שלכם,  לא הייתם מתכננים יותר שום דבר. אתם חייבים לחוות את ההתנסויות שלכם עד סוף חייכם בתוך החומר. הכל התפתחותי ! מה שתעשו מחר יהיה התפתחותי ; מה שתעשו מחרתיים או בעוד מספר ימים יהיה התפתחותי !

לכן אנחנו לא יכולים לומר לכם מתי יתרחש הדבר בגלל הסיבה שנתנו לכם ובגלל סיבה הרבה יותר חשובה : כדי לא ליצור   שום פחד !

הפחד הוא אויבו של האדם ! הפחד נוצר לרוב על-ידי האדם, בגלל חוסר אמונתו, בורותו ומה שהחדירו בו - לעיתים מהרגע שנולד- , כלומר שיטות התפתחותיות מזויפות וגם רגשי אשמה.

אם כן, הפחד הוא האויב של האדם כפי שהאהבה היא הידידה הגדולה  שלו ! האהבה הרבה מעבר לידידות היא המפתח ! אנחנו נאמר לכם זאת מאה פעמים, אלף פעמים עד שתבינו את חשיבותה של האהבה, עד שתבינו שהאהבה היא המפתח, המפתח לחיים שלכם, המפתח להרגשתכם הטובה, המפתח להתפתחותכם !

נאמר לכם דבר נוסף : כל אחד מכם רוצה להתפתח, האם אתם נותנים לעצמכם את האמצעים לכך ? האם אתם מספיק ערים להתנהגותכם, למילים שיוצאות מפיכם ולפעולות שלכם  ?

אנחנו אומרים : לעיתים קרובות בני אדם "רוצים" אך הם רוצים לא נכון ! הם רוצים להבין אך לא נותנים לעצמם את האפשרות להבין  לכן, אם אתם יכולים, חזרו אחורה על חייכם, על פעולותיכם ותגובותיכם, על מה שאתם יוצרים במחשבות שלכם. עשו זאת כדי להכיר את עצמכם טוב יותר !

ככל שתכירו טוב יותר את עצמכם תתפתחו יותר מהר כי ההכרה העצמית מסירה כיסויים. כשזה יקרה, תחזירו לעצמכם את היכולות ששוכנות בכל אדם. תחזירו לעצמכם באופן אוטומטי יכולות הרוחניות של המימדים העליונים כי אתם הורדתם את הכיסויים שלכם במו ידיכם הודות לעבודה שבצעתם בהבנה העצמית ובכך שפעלתם כפי שהייתם צריכים לפעול אתם יכולים לשכפל את הכתוב ולתת ממנו העתק בתנאים הבאים :
דף הבית ~ לימודים : אהבה/ חוכמה ~ עבודה על עצמנו ~ קורס ללימודי חוכמה ~ מעבר, גישור ~ מאורעות ~ מסרים של – מעלה ~ שונות ~ תרגילים ~ גוף ובריאות /***/ מפתחות לחוכמה /***/ פורום /***/ קשר /***/ האתר : מפה של האתר ~ עזרה ~ עמוד מגן ~ /***/ להדפיס ~ אתר ראשי